Με ένα μοναδικό party που θα μείνει για πάντα χαραγμένο στη μνήμη τους, οι μαθητές της φετινής Γ’ τάξης Λυκείου των Εκπαιδευτηρίων ΓΕΝΕΣΙΣ αποχαιρέτησαν τη σχολική ζωή. Το party αποφοίτησης πραγματοποιήθηκε την Κυριακή 23 Ιουνίου 2019 στο Ξενοδοχείο  “5* Sivota Diamond Spa Resort” στα Σύβοτα Θεσπρωτίας και περιελάμβανε  μουσική, χορό, φαγητό και πολύ κέφι δίπλα στη θάλασσα! Οι μαθητές παρέλαβαν από τη διεύθυνση και τους εκπαιδευτικούς τα αναμνηστικά δώρα τους, έβγαλαν πολλές φωτογραφίες και χαλαρώνοντας μοιράστηκαν εμπειρίες και μνήμες από από τη σχολική ζωή τους στο Δημοτικό Σχολείο, το Γυμνάσιο και το Λύκειο των Εκπαιδευτηρίων ΓΕΝΕΣΙΣ. Καλή σταδιοδρομία και κάθε ακαδημαϊκή και προσωπική επιτυχία στους μαθητές μας που αποφοίτησαν φέτος.